Kosmetyki do makijażu NYX

Marzec 19, 2013

Kosmetyki do makijażu marki NYX to nowość w Polsce, ale domyślam się, że większość z Was już o nich słyszała gdzieś na YouTube.

Wiadomość o wejściu NYX na nasz rynek przyjęłam obojętnie. Świetnie, że w Polsce pojawia się coraz więcej firm o których do tej pory mogłyśmy tylko pomarzyć, ale wiecie jak ja bardzo delikatnie się maluję. Niby próbuję coś tam kombinować, ale nadal bardziej kręci mnie pielęgnacja. I tak tkwiłam sobie w tej obojętności aż nie dostałam od tej paletki. Bardzo mi się spodobała! Po pierwsze ma same delikatne kolory, które dodatkowo są do siebie zbliżone. Bawiłam się już w domu każdym i na razie nie widzę takiego, którego bym nie chciała używać (znacie ten problem, że kupuje się paletkę, a potem używa tylko jednego cienia?). Po drugie każdego koloru jest stosunkowo mało w porównaniu z innymi paletkami. Uznaję to za duży plus, bo ja mam zawsze problem z tym, że kosmetyku jest dla mnie za dużo, ja używam go raz na miesiąc i potem muszę wyrzucić.  Po trzecie w całości to jest tak sprytnie mała paletka, że wszędzie można ją ze sobą zabrać. Na pewno niedługo spodziewajcie się jej dłuższej recenzji.

A tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami z zeszłotygodniowej imprezy NYX, w której uczestniczyłam razem z Agą. Miałyśmy okazję poznać tam samą założycielkę NYX – Toni Ko. Ta przesympatyczna kobieta (ubrana w czarną sukienkę) wymyśliła NYX ponieważ brakowało jej na rynku dużego wyboru kosmetyków kolorowych w niskich cenach. Świetny pomysł na życie – nie stać Cie na coś, to zacznij to produkować. Myślę, że powinnam pomyśleć nad wytwarzaniem klasycznych butów. I spodni z wysokim stanem. Byłabym bogata ;)

Wracając do tematu – faktycznie NYX ma dość rozsądne ceny (przykładowo taka paletka kosztuje ok 40 zł).  Niestety na razie jedyny firmowy salon znajduje się w Blue City w Warszawie. Ale podobno ma być ich coraz więcej. Mam nadzieję!

A wszystkie kosmetyki można pooglądać tutaj.

NYX łączenie 1NYX2 NYX3 NYX5 NYX6 NYX łączenie 2

NYX4