Blog Forum Gdańsk 2012

Październik 15, 2012

Same kompromitujące zdjęcia i tajne informacje.

No dobrze, żartowałam. Tylko podnoszę sobie statystyki kliknięć w tę notkę ;)

W tym roku miałam okazję pierwszy raz uczestniczy w Blog Forum Gdańsk. Jestem wielką fanką wszystkich konferencji, bo jest to dla mnie najsensowniejszy sposób na naukę. Nie zasypia się jak nad książką i na żywo można porozmawiać z sąsiadem (albo napisać na twitterze), co się sądzi o aktualnie wygłaszanej tezie.

Blog Forum Gdańsk zrobiło na mnie już mega wrażenie zanim się zaczęło, bo takich profesjonalnych maili logistycznych się nie spodziewałam. Byłam na wielu konferencjach w życiu i z bólem muszę stwierdzić, że szkoda że organizatorzy konferencji akademickich powinni się duuuużo nauczyć od organizatorów BFG. Pełna profeska – gratulacje! Nooo może te autobusy z hotelu do PGE Arena w niedzielę mogłyby odjeżdżać troszkę później ;)

Nauczyłam się dużo, trochę nawet za dużo, bo jestem ciężko przerażona tym, jakie zmiany chcę wprowadzić na blogu. Książka Kominka + BFG to naprawdę niezłe połączenie jak na jeden miesiąc. Boję się jeszcze, co będzie, kiedy wszystkie prelekcje będą dostępne w Internecie, bo często miałam ten problem, że chciałam być na dwóch jednocześnie. Za rok proponuję wydłużyć BFG do 3 dni!

Na początek wiem, że potrzebuję zmienić szablon, zrobić logo i wizytówki. Jeżeli znacie kogoś kto się na tym zna, albo sami się którąś z tych rzeczy zajmujecie i wiecie, że robicie to najlepiej na świecie, to proszę o kontakt na blackdressesblog@gmail.com

Na koniec mam dla Was trochę fotek. Rozpoznajecie kogoś? ;)

Ooo, a to mój ałtfit z imprezy integracyjnej:

dół

góra :D

 

 

 

Akcesoria do domu we włoskim stylu

Sierpień 30, 2017

Dzisiaj czas na włoską notkę w trochę innym stylu. Moja miłość do tego kraju objawia się przede wszystkim w stylizacjach oraz jedzeniu, ale nie tylko! Razem ze sklepem Love The Sign chciałam Ci dzisiaj pokazać włoskie akcesoria do domu.

Przygotowałam dla Ciebie przegląd przedmiotów, które nie tylko pięknie wyglądają, lecz także są użyteczne (a to moim zdaniem najważniejsze!) oraz dodadzą Twojemu wnętrzu włoskiej nutki niepowtarzalności. Wszystkie utrzymane są już w stylistyce jesiennej, bo zbliżający się w kalendarzu wrzesień nastraja mnie na coraz więcej kolorów typu beże i brązy. Poza tym nie da się ukryć, że rysunek numer 1 to po prostu mój portret.

A jeśli chcesz jeszcze bardziej poszaleć we włoskim stylu, to koniecznie musisz zerknąć na kategorię czarny humor. Wybór, który tam znajdziesz, jest – delikatnie mówiąc – niespotykany. Ale to przecież nic dziwnego. Drugiego takiego kraju jak Włochy również nigdzie nie znajdziesz. A tak przynajmniej możesz przemycić jego elementy do domu!

1. Rysunek

2. Stojak na dokumenty

3. Przybornik

4. Lustro

5. Wazon

6. Lustro

7. Dekoracja ścienna

8. Półka ścienna

9. Doniczka

10. Stolik pod gramofon

11. Sticker

12. Wazon

 

 

 

Przejdź do komentarzy
Obserwuj mnie na Instagramie @blackdressesblog

 Paris ❤ #paris #ruecremieux #pinkmood #architecture #parisarchitecture  Hit czy kit? Ja się zakochałam  Są też ekstremlanie wygodne @jeffreycampbell #jeffreycampbell #shoes #instashoes
  #sunflowers #instaflowers #poland  New in #theordinary #newin #minimalism
 ♥ #wedding #weddingtime #instaflowers #nature #vscolife  Czuję, że dzisiaj bez hydrantu z kawą się nie obejdzie ☕☕☕ #mondaymorning #coffee #morningroutine #morningcoffee
 Tea time #teatime #vscolife #vscoflatlay  #inspo #flowerslovers #flowers #mood
 #autumn #autumnmood #mood #warsawgram #warsaw  #warsaw #warsawgram #mood #sundaymood